Працівники Стрийського РУ СБУ провели спецоперацію з викриття колаборантів — Новини Стрий

За матеріалами СБУ відповідатимуть перед судом колаборанти, які «присягнули на вірність» країні-терористці.

Служба безпеки системно викриває та притягує до кримінальної відповідальності поплічників ворога, які діють на шкоду держбезпеці України. Зрадниками виявилися 30-річний та 41-річний уродженці Луганщини, пожежники-рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Встановлено, що на початку квітня 2022 року, зловмисники зрадили громадянський обов’язок захисту Вітчизни та пішли на співпрацю з державою-агресором.Колаборанти «присягнули на вірність» республіці, народу і так званому «Министерству чрезвычайных ситуаций и ликвидации последствий стихийных бедствий Луганской народной республики».

Співробітники спецслужби встановили вказаних осіб та зібрали масив доказової бази щодо протиправної діяльності злочинців. Відповідатимуть вони за ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України.Обвинувальні акти скеровано до суду.

Спецоперацію з викриття зловмисників проводили співробітники Стрийського та Яворівського РВ УСБУ Львівської області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

All reactions:88

Джерело