Понад 20 студентів стали стажерами «Академії перших можливостей» у Дрогобицькій РВА —

Дрогобицький район Дрогобич Новини Освіта  Понад 20 студентів стали стажерами «Академії перших можливостей» у Дрогобицькій РВА

У Дрогобицькій РВА у понеділок, 13 листопада, стартувала програма стажування студентів у «Академії перших можливостей». Освітній проєкт реалізовують у Львівській ОВА за ініціативи голови Максима Козицького та масштабують на усі райони області. Про це повідомили у Дрогобицькій РВА.

Стажуватись будуть понад 20 студентів, а також випускників вищих навчальних закладів з Дрогобича та Львова впродовж двох місяців.

Під час першої зустрічі привітав молодь у стінах Дрогобицької РВА очільник району Степан Кулиняк.

«Зміни потрібно виборювати не лише на полі бою, а відповідальним ставленням до свого навчання, роботи, до своєї родини, дому, вулиці, міста та України. Важливо усвідомлювати, що ти — рушій змін і без твоєї участі нічого не відбудеться.  Щиро вірю, що під час стажування студенти матимуть змогу сформувати себе, як особистості, сформувати лідерські якості, які не замінять жодні зв’язки чи знайомства. Вміння бути людиною, яка веде за собою – це неоціненно», — зазначив голова Дрогобицької РВА Степан Кулиняк.

Керівниця апарату Дрогобицької РВА Марʼяна Жук розповіла студентам про основи державного управління, ознайомила їх зі структурою Дрогобицького району та повноваженнями органів влади на місцях. 

Керівниця відділу документообігу, контролю та організаційної роботи Олександра Луців окреслила напрями роботи у сфері електронного документообігу, а також контролю за виконанням розпорядчих документів.

Надалі учасників чекають цікаві заняття з економіки, комунікацій, культурної та туристичної індустрій, міжнародного співробітництва, взаємодії з органами влади тощо.

Джерело