Понад 2 тисячі звернень розглянули у Координаційному центрі на Львівщині упродовж квітня

Понад 2 Тисячі Звернень Розглянули У Координаційному Центрі На Львівщині Упродовж Квітня (8)

Кількість звернень щодо психологічної підтримки продовжує зростати, особливо серед військових та дітей.

У офіси Координаційного центру надійшли звернення щодо 2141 потреби. З них: 186 за детальними поясненнями щодо постанов міністерств (права можливості для ВПО, соціальний та правовий захист сімей військових), 23 запити щодо програм соціалізації (події, центри, працевлаштування) для військових, які отримали поранення, ветеранів та їх сімей, 75 — події та центри підтримки для молоді та підлітків, 2 звернення щодо курсів української мови, 15 — інформація для людей з інвалідністю (допомога, центри, підтримка), 79 звернень за гуманітарною допомогою та 37 звернень щодо консультацій з питань залежностей.

А також — 32 звернення щодо кризової підтримки людей в СЖО, 480 — до дитячого психолога (логопед, кризові стани у дітей), 7 звернень щодо просторів для військових, центрів підтримки, решта — групові тренінги,  консультації психологів, юридичні консультації, індивідуальні звернення, перескерування у дотичні структури.

Нагадуємо, що щодня в Координаційних центрах надають допомогу психологи за підтримки  «Міжнародного Медичного Корпусу». У квітні цими послугами скористались 705 осіб.

Волонтери «Медико-психологічної допомоги» за квітень зустріли 886 осіб. Евакуаційні вагони прибувають щоденно з Покровська, Харкова та Запоріжжя. Гаряча лінія «Медико-психологічної допомоги» -+380 68 003 4014

Також, минулого місяця в межах роботи провели захід «Психосоціальна послуга на Львівщині у 2024 році», організований Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) і «Регіон Карпат» NEEKA за підтримки уряду Японії, Координаційним центром при ЛОВА та громадською організацією «Птаха України». Представники громадських організацій, міжнародних та державних установ обговорили стан психосоціальних послуг, зміни в запитах та виклики. Зазначили зростання запитів на психологічну підтримку, особливо серед військових, ветеранів та дітей. Зустріч була спрямована на вдосконалення системи психосоціальної підтримки, обмін досвідом та пошук рішень. Учасники визначили ключові напрями подальших дій для покращення системи.

Деталі: https://loda.gov.ua/news/101867

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації