Понад 150 учнів Львівщини взяли участь в інноваційному молодіжному проєкті «SMART SPACE»

Проєкт SMART SPACE (16)

Сьогодні у Львові відбувся один із заходів проєкту – «ArtTherapy майстерня».

«SMART  SPACE» – це інтерактивний інноваційний проєкт, який створили у співпраці управління молоді і спорту Львівської ОВА, громадська організація «Амбасадори освіти» та НУ «Львівська політехніка».

У межах проєкту молодь отримує доступ до освітніх, культурних послуг, які відповідають європейському рівню, розкриває свій творчий потенціал, бізнес-навички та креативне мислення, має можливість реалізувати свої ідеї та отримати менторську підтримку впродовж всього періоду навчання.

Сьогодні, 10 травня, біля Львівської політехніки відбувся один із заходів у межах проєкту, а саме «ArtTherapy майстерня», на яку зібралися майже 60 учнів старших класів. Психологиня та художниця з артпростору «Сонячна майстерня» навчали учасників заходу, як за допомогою дихальних практик та малювання можна заземлитися, відволіктися й покращити свій психоемоційний стан.

Приєдналися до такого майстер-класу заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко, заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОВА Андрій Тур і проректор Львівської політехніки з науково-педагогічної роботи та соціального розвитку Роман Корж.

«Нові креативні підходи у розвитку творчого потенціалу молоді, цікаві заходи, де можна спілкуватися, знайомитися, дізнаватися щось нове – важлива складова у процесі пошуку себе, вибору майбутньої професії, соціалізації загалом. В житті треба мати ціль, вірити в Бога, вірити в державу, і вірити в себе. Долучайтеся до неординарних проєктів, вивчайте нове, розвивайтесь – для цього зараз є багато можливостей.

Наші захисники і захисниці опановують нову зброю не за місяці чи тижні, а за дні. Так і вам бажаємо здобувати знання, вчитися, вступати у навчальні заклади, які ви обрали, щоб в майбутньому продовжувати розвивати нашу державу», – зазначив Іван Собко.

Довідково:

Проєкт «SMART SPACE» включає в себе 5 модулів. Серед основних блоків – мотиваційні тренінги від лідерів думок, відомих бізнес-тренерів та топ-менеджерів відомих ІТ-компаній; курси «Лідерство», «Ораторство в деталях», «Дизайн мислення для інновацій», «HR та IT маркетинг», «Проектний менеджмент», «Ландшафтний дизайн», «Бізнес комунікації», «Зйомка та монтаж».

Охоплення молоді – 163 учасники із 6-ти громад Львівщини: Стрілківської, Ходорівської, Шегинівської, Пустомитівської, Давидівської та Сокальської. У підсумку – найкращі команди учасників отримають індивідуальну менторську підтримку від партнерів проєкту. 

«SMART SPACE» втілюють вперше як пілотну версію, але з вересня 2023 року  масштабуватимуть у більший формат. І як підсумок – кожну ідею учасників фірма-партнер чи інвестор можуть відібрати для реалізації – повністю чи частково.

Проєкт реалізовують за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОВА у межах конкурсу проєктів програми «Молодь Львівщини».

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації