П’ять звичок, від яких ми старіємо

Максимально продовжити молодість і довголіття хочуть всі, особливо жінки. На якісь фактори ми в силах вплинути, якісь не залежать від нас зовсім, інформує Ukr.Media.

Одна з звичок, яку ми можемо змінити, щоб відсунути в часі старість — це занадто гарячий душ.

"Гаряча вода чинить деструктивну дію на шкіру і сприяє втраті вологи, а також змиває природні олії, що захищають шкірний покрив".

Приймаючи душ, віддавайте перевагу температурі, максимально близькій до температури тіла — максимум 40 градусів.

Також має величезне значення поза, в якій ви зазвичай спите. Найбільшої шкоди організму приносить сон на животі. Такий сон негативно впливає на внутрішні органи і на зовнішній вигляд обличчя. Крім того, через постійно повернену на бік голову погіршується постачання кров'ю і киснем головного мозку. Найкорисніша поза — на спині.

Шкодить здоров'ю і наближає старість дієта, позбавлена ненасичених жирів. Вони життєво необхідні організму! Звідки їх брати? Щедрі джерела — авокадо, яйця, горіхи. Можна вживати у вигляді біодобавок омега-3 і омега-6.

Деякі блага цивілізації також заважають збереженню молодості. Наприклад, кондиціонер, який сьогодні є майже в кожній квартирі.

"Кондиціонування повітря сприяє передчасному старінню шкіри і утворенню зморшок через пересушування повітря в приміщенні".

Нешкідливі тільки ті кондиціонери, в яких є функція зволоження повітря.

Ви здивуєтеся, але старість наближають занадто обтягуючі джинси. А також звичка сидіти в позі "нога на ногу". Справа в порушенні кровообігу в органах малого таза через затиснуті судини. В результаті страждають і суглоби, і хребет.

Джерело