Перший Цифровий навчальний центр запрацював у Стрию (фото) — Новини Стрий

У центрі можуть займатися діти віком від 6 до 17 років

Відкрили його у приміщенні Стрийського ліцею ім. Івана Франка. Центр забезпечить доступ дітей віком від 6 до 17 років до дистанційного навчання та інтерактивної неформальної освіти. Кабінет для занять оснащений ноутбуками, планшетами, принтерами та проєктором для перегляду матеріалів на широкому екрані.
У Цифровому навчальному центрі вихованці матимуть можливість отримати інтерактивні цифрові уроки, зокрема, у сферах медіа грамотності, безпеки в Інтернеті, а також віртуальні екскурсії Україною. Є також і засоби для покращення психоемоційного стану – міні бібліотека, настільні ігри, матеріали для творчості. Тут будуть проводитися і активності для дошкільнят.

Фото: Стрийська РВА

Займатися в центрі будуть діти Стрийської громади та ВПО, включаючи вразливі групи, у т.ч. діти з особливими освітніми потребами та інвалідністю.
Працюватиме Центр з понеділка по п’ятницю, з 9.00 до 17.00.

Зауважимо, Цифровий навчальний центр засновано в межах проєкту «Реагування на надзвичайні ситуації та підтримка доступу до якісної освіти для постраждалих від конфлікту та переміщених дітей в Україні в центрах цифрової освіти», який реалізує в Західній Україні Міжнародна гуманітарна організація Save the Children у партнерстві з ГО «Донецька обласна організація ВО Союз осіб з інвалідністю України» у кооперації зі Координаційний центр при ЛОВА.

Під час урочистостей Богдан Янко побажав дітям мирного неба та вкладати свій вільний час у знання, які приведуть до професійного та життєвого успіху. Він подякував директорці ліцею Галині Юрків за сприяння у втіленні цього проекту, а також організаціям «Save the Children in Ukraine» та Донецька обласна організація ВО Союз осіб з інвалідністю України за реалізацію цього проєкту на Стрийщині, менеджерці проєкту Ангеліні Скачко.

Джерело