Олександра Хоменець розгромила росіянку в поєдинку за «бронзу» Чемпіонату світу U23 —

ДозвілляСпорт Львівська область Новини Трускавець  Олександра Хоменець розгромила росіянку в поєдинку за “бронзу” Чемпіонату світу U23

Сьогодні ввечері, 24 жовтня, уродженка Трускавця, борчиня Олександра Хоменець стала бронзовою призеркою чемпіонату світу зі спортивної боротьби серед спортсменів до 23 років у столиці Албанії Тирані! Про це повідомили у Відділенні НОК України у Львівській області.

У “бронзовому фіналі” 21-річна борчиня з рахунком 5:0 перемогла представницю країни-агресора єкатєріну карпушкіну.

На цьому турнірі вихованка Андрія Бирки та Ореста Скобельського провела 4 сутички: 3 виграла і тільки у чвертьфіналі поступилася майбутній чемпіонці Еммі Мальгрем зі Швеції.

Нагадаємо, нещодавно, у вересні, Олександра здобула “золото” на Чемпіонаті України з боротьби. За підсумками чемпіонату України спортсменка відібралася одразу на два чемпіонати світу у м. Тирані (Албанія). Олександра вже успішно виступила на Чемпіонаті світу U-23, який відбувається зараз з 21-27 жовтня, а згодом її чекає боротьба на Чемпіонаті світу з неолімпійських вагових категорій, що відбудеться 28-31 жовтня.

Вітаємо нашу краянку та бажаємо нових звитяг!