Огляд найкращих моделей цифрових піаніно від Casio.Актуальні цифрові піаніно Casio — https://casio.muzline.ua/uk/tsyfrovi-pianino/ це бестселлер на бестселері. Останні роки можна охарактеризувати як найуспішніші для бренду з точки зору виробництва та продажів музичних інструментів. В нашому матеріалі фахівці інтернет-магазину Музлайн пропонують огляд найкращих моделей, що здобули визнання на світовому ринку.


◾️ Casio GP310 BK Celviano

Професійне цифрове піаніно, розраховане на підготовлених музикантів віртуозів. Оснащене найпотужнішими звуковими чипами воно дозволяє виконувати найскладніший музичний матеріал без втрати якості звучання. Завдяки досконалій клавіатурний механіці практично не відрізняється за відчуттями від гри на традиційному піаніно. Клавіатура дозволяє виконувати всі музичні нюанси та добиватися найвищого рівня реалістичності у передачі музичних властивостей складних творів. Єдиний відчутний недолік інструмента — його висока вартість, яка обмежує коло потенційних покупців.


◾️ Casio AP-270 BK Celviano

Бестселер із сегменту домашніх інтер’єрних піаніно. Зручний красивий інструмент для напів професійного музикування, оснащений прекрасною клавіатурою, що навіть ззовні імітує реалістичну акустичну, прекрасними вбудованими колонками, що відтворюють всю палітру фарб інструментальних тембрів. Елегантний дизайн корпусу робить інструмент прикрасою будь-якого сучасного інтер’єру, а завдяки компактним розмірам не перевантажувати його та не впливає негативно на комфорт у повсякденному житті.


◾️ Casio PX-770 WE Privia

Більш бюджетний варіант для тих, кому необхідний інструмент для домашнього музикування та навчання. Попри скромні технічні дані, це піаніно цілком відповідає сучасним вимогам до музичного інструмента та дозволяє реалізувати музичний потенціал виконавця на сто відсотків. Доступна вартість робить його чи не найкращим вибором для дітей, які серйозно налаштовані займатися музикою та демонструють вмотивованість та гарні здібності.


◾️ Casio CDP-S110

Найпростіше цифрове піаніно початкового рівня, яке, тим не менше, є світовим бестселером та користуються шаленою популярністю на вітчизняному ринку за словами експертів інтернет-магазину Muzline.


Попри скромні акустичні та технічні можливості воно не має помітних вад та забезпечує усе необхідне для плідних занять, навчання, домашнього музикування, музичної творчості та ігор. Вдалий за співвідношенням ціна-якість вибір для дитини.

Джерело