«Наша мета – до 1 вересня 2024 року відкрити перші навчальні класи», – Максим Козицький про школу-довгобуд у Либохорі

У Селі Либохора Боринської Територіальної Громади Триває Будівництво Ї Школи (1)

Школу зводять з 2008 року.

У селі Либохора Боринської територіальної громади триває будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Це один з довгобудів в області, будівництво якого розпочали ще у 2008 році. 

Сьогодні, 27 вересня, хід робіт оглянув начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

З 2016 року на об’єкт скерували майже 60 млн грн з бюджетів усіх рівнів, з них державний фонд регіонального розвитку — 12,3 млн грн, обласний — 46,4 млн грн, місцевий — 1,2 млн грн. 

Проєкт передбачає будівництво 3-поверхової будівлі школи з дотриманням умов комплексної термомодернізації (з утепленим фасадом, горищем, металопластиковими вікнами тощо) та безбар’єрності, а також котельні, гаража для шкільного автобуса, благоустрій території.

Станом на сьогодні вимурували будівлю ЗОШ, встановили дах, утеплили горище, встановили вікна, виконали роботи по влаштуванню монолітних залізобетоних сходових маршів, роботи по системі водопостачання, водовідведення та опалення, виконали чорнові стяжки та влаштували утеплення підлог першого поверху. Окрім того облаштовано котельню та  свердловину для подачі питної води.

Тривають роботи з улаштування інженерних мереж (внутрішніх електричних, а також зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення, теплопостачання), будівництво локальних очисних споруд, обв’язка твердопаливних котлів та  мережі теплопостачання.

«Потрібно відкинути непріоритетні речі, які стосуються благоустрою, натомість зайнятись облаштуванням навчальних класів. Тому важливо, щоб підрядник підрахував, скільки коштів він ще зможе використати цього року на внутрішні оздоблювальні роботи. Наша мета – до 1 вересня 2024 року відкрити перші навчальні класи». – Наголосив Максим Козицький.

Додамо, що після завершення будівництва школа в селі Либохора дозволить забезпечити належними умовами для навчання 360 дітей, в тому числі ВПО. Тут будуть навчальні класи, адміністративні приміщення, спортивний зал з допоміжними приміщеннями, кухонний блок з технологічними та допоміжними приміщеннями, обідній зал, медпункт, навчальні майстерні, санвузли в т.ч. з універсальною кабіною для маломобільних груп населення, бібліотека, актовий зал, дитячий та спортивний майданчики.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації