Наконечник для чищення та полірування зубів Prophy-Mate NEO

Призначення стоматологічного пристрою

Наконечник Prophy-Mate NEO створений для ефективного очищення та полірування поверхні зубів. Прилад виробництва японського бренду NSK обладнаний декількома функціональними насадками, які дозволяють ретельно очищувати поверхні під кутом 60 та 80 градусів. За допомогою техніки можна виконувати велику кількість процедур:

  • видаляти з поверхонь зубний камінь та наліт;
  • проводити ефективне відбілювання зубів;
  • протруювання емалі, дентину або порцеляни перед проведенням цементування;
  • підготовка до заповнення дупел та тріщин.

Тож інструмент ефективний для використання будь-якими стоматологічними кабінетами або клініками, які займаються лікуванням зубів, відбілюванням, створенням зубних протезів та імплантатів. В інтернет-магазині «МедДент» можна придбати наконечник Prophy-Mate NEO від офіційного виробника без залучення посередників.

Переваги та функціональні можливості наконечника

Наконечник Prophy-Mate NEO користується популярністю, адже забезпечує наступні переваги:

  1. легка конструкція та невелика вага пристрою, завдяки чому стоматолог може користуватись ним тривалий час без втоми для рук;
  2. шарнірні механізми, які дозволяють наконечнику обертатись під кутом 360 градусів та добиратись до найбільш недоступних ділянок ротової порожнини;
  3. перехідник від NSK, який сумісний з більшою кількістю конструкцій від провідних світових виробників;
  4. порошок FLASH pearl, який потужним струменем виходить через подвійні сопла для швидкого очищення поверхонь;
  5. змінні насадки, які можна використовувати залежно від типу зубів, які потребують очищення – стоматолог може підібрати оптимальний варіант для молярів або передніх зубів.

Великою перевагою наконечника Prophy-Mate NEO є можливість його автоклавування у сучасних приладах для дезінфекції. Пристрій та його конструкційні елементи можна дезінфікувати у автоклавах під температурою до 135 градусів. При цьому компоненти витримують багаторазове очищення без погіршення початкових функціональних можливостей. Також можна проводити очистку за допомогою термодезінфектора, що покращує очищувальні можливості.

В комплектації разом з наконечником та двома насадками до нього ви отримуєте п’ять пакетиків порошку FLASH pearl вагою по 15 грамів кожний, змінні насадки та ключі для їхньої зміни. Спеціальна щітка допомагає у підтриманні чистоти пристрою та усіх його внутрішніх компонентів. Збірка наконечника Prophy-Mate NEO займає мінімальну кількість часу та не потребує від стоматолога складних дій. Тому він значно покращує можливості стоматологічних кабінетів та якість послуг, що надаються відвідувачам.