Найшкідливіші звички під час сніданку, які робить багато людей

Сніданок відіграє важливу роль для здоров'я і особливо важливий він буде для тих, хто худне. Існує безліч здорових звичок, які ви зможете внести у своє повсякденне життя при ранковому прийомі їжі, інформує Ukr.Media.

Якщо ви відмовитеся від цих звичок, то станете себе почувати значно здоровіше і бадьоріше.

Відсутність сніданку

Багато свідомо пропускають сніданок. Хтось вибирає можливість довше поспати, хтось думає, що це допоможе йому схуднути. Однак встановлено, що у тих, хто пропускав сніданок було відзначено підвищення «поганого» холестерину, що накопичується на стінках судин. Тим самим збільшиться ризик виникнення інсульту або серцевого нападу. Тому замість того, щоб пропускати сніданок, підберіть для себе простий і поживний варіант. Наприклад, будь-яку цільно-зернову кашу, швидкий смузі або омлет.

Ранкова кава

Дуже багато людей замість сніданку п'ють каву. Дійсно, міцна кава вам допоможе швидше підбадьоритися, але від неї не буде ніякої користі для організму. Британські дослідники встановили, що кава на сніданок негативно позначається на рівні цукру в крові. Крім того, якщо ви переборщите з кавою, то це може викликати занепокоєння або перевантажити ваше серце.

Випічка на сніданок

У багатьох країнах традиційний сніданок складається із солодкої випічки. Наприклад, це може бути печиво або круасан. Подібний сніданок не вимагає ніяких зусиль і вельми практичний. Але замість того, щоб отримувати вранці «порожні калорії», нагодуйте організм чимось корисним.

Відсутність білка

Якщо ви почнете свій день зі сніданку, багатого білками, то точно будете ситі до обіду. Додавання більшої кількості білка в раціон — це один з найефективніших способів скинути зайві кілограми. Він допомагає контролювати апетит і запобігає переїданню. Тому відмінний варіант для сніданку — це багаті білком продукти (йогурт, сир, яйця).

П'єте мало води

Відомо, що зневоднений організм посилає в мозок сигнали голоду. Якщо тіло зневоднене, то ви будете відчувати занепад енергії і втому. Вживання води вранці збільшує метаболізм і організм зможе спалювати більше калорій. Тому рекомендується випивати близько 3 склянок води з ранку.

Джерело