Національний тур «Кіно заради Перемоги!» стартує сьогодні

Державне агентство України з питань кіно на підтримку військових та внутрішньо переміщених осіб розпочинає національний тур «Кіно заради Перемоги!».

Про це повідомляє повідомляє Держкіно України.

Національний тур, що пройде в межах заходів до Дня Незалежності України, розпочинається 6 серпня і триватиме до кінця вересня. Проєкт складатиметься із двох частин: кінопоказів у громадах-осередках перебування внутрішньо переміщених осіб та військових частинах (у безпечних для перегляду місцях).

Тур охопить 15 областей: Київську, Черкаську, Вінницьку, Хмельницьку, Львівську, Тернопільську, Івано-Франківську, Закарпатську, Рівненську, Волинську, Житомирську, Полтавську, Харківську, Чернівецьку та Запорізьку. Кінопокази вестимуться як із традиційним проєкційним обладнанням, так і за допомогою пересувного кінокомплексу – кіномобіля.

У програмі туру – українські повнометражні ігрові, документальні й короткометражні фільми різних жанрів та авторів. Зірками-амбасадорами проєкту стануть Ада Роговцева, Катерина Степанкова, Богдан Бенюк, Ахтем Сеітаблаєв, Михайло Іллєнко, Олесь Санін, Ірма Вітовська, Сашко Лірник, Дмитро Лінартович, Олексій Тритенко та багато інших відомих акторів, режисерів і творців фільмів, які представлять глядачам свої картини на показах.

З міркувань безпеки Держкіно не анонсуватиме заходи туру на широкий загал. За додатковою інформацією та питаннями щодо участі у проєкті слід звертатися на електронну адресу: [email protected]

Джерело