Начальник ОВА поінформував про систему «ШЛЯХ» та які повноваження у галузі перетину кордону мають адміністрації

Пункт пропуску

Від початку повномасштабного вторгнення в Україні розгорнули цілий волонтерський рух задля допомоги армії та цивільному населенню. Уряд також вжив низку ефективних заходів для спрощення бюрократичних процесів у сфері надання гуманітарної допомоги. 

Важливим рішенням стало надання змоги виїзду за межі України волонтерам та громадянам призовного віку, які займались благодійністю. Це забезпечило ввезення на територію нашої держави мільйонів тонн гуманітарних вантажів. А це, своєю чергою, стало однією з ключових передумов стійкості України в боротьбі з окупантами.

«Система виїзду чоловіків призовного віку за межі України за майже рік війни стала епіцентром зловживань як з боку посадовців, так і громадян. Сьогодні кожен знає, що чоловік призовного віку для виїзду в іншу країну по «гуманітарку» має бути поданий від благодійної чи громадської організації та внесений до інформаційної системи «Шлях». А кожен третій чи п’ятий знає або чув історію, що можна і не бути волонтером, а «виїзд» – просто купити», — розповідає начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Для «Української правди

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації

Exit mobile version