На Стрийщині пенсіонер ледь не задушив сусідку — Новини Стрий

Стрийський міськрайонний суд Львівської області покарав пенсіонера, який ледь не задушив свою сусідку.

Встановлено, що чоловік зустрівся із жінкою коли та йшла з маршрутки додому. Між ними виник словесний конфлікт, під час якого обвинувачений стиснув шию потерпілої та вдарив рукою в обличчя.

У судовому засіданні чоловік визнав свою вину у скоєному. Він сказав, що поступив неправильно, та просив відмовити у цивільному позові, адже отримує лише пенсію та у нього немає грошей.

Потерпіла у судовому засіданні зазначила, що причини конфлікту їй не відомі, а обвинувачений доводиться їй двоюрідним братом.

«Обвинувачений підійшов до неї та махнув її рукою по обличчі, зловив за шию і душив, казав, що вб`є. Вона вирвалась та втекла. Про причини конфлікту, їй не відомі. Обвинувачений доводиться їй двоюрідним братом. Дана подія тривала десь 2-3 хвилини. Потім, після події подзвонила до поліції», — йдеться у судовому вироку.

Розглянувши матеріали справи, суд вирішив визнати чоловіка винним у нанесенні легких тілесних ушкоджень. Йому призначили покарання у виді штрафу розміром 680 гривень. Також чоловік повинен відшкодувати 2 тис. грн завданої моральної шкоди та витрати на правову допомогу у розмірі 1 тис. грн.

Джерело