На Самбірщині вперше провели молодіжний освітньо-спортивний табір «SamCamp»

На Самбірщині вперше провели молодіжний освітньо спортивний табір «Samcamp»

Завдання табору — підготувати молодь тергромад до активної участі в місцевому самоврядуванні, зокрема роботи у молодіжних радах.

Сьогодні, 8 вересня, у Центрі національно-патріотичного виховання імені Кирила Осьмака, що у Сприні на Самбірщині, вручили сертифікати учасникам Молодіжного освітньо-спортивного табору «SamCamp».

Табір розпочався 5 вересня. Відтак, упродовж чотирьох днів молодь з тергромад Самбірщини опановувала навички у напрямах молодіжної політики у місцевому самоврядуванні, проєктного менеджменту, фандрейзингу, Life Skills, SMM.

Програма навчання включала не лише освітні лекції, а й спортивні змагання.

«Ми  приїхали сюди і змагатися, і відпочивати, і набиратися нових знань. Під час табору багато говоримо про створення молодіжних рад і в нас вже в планах є ідея також створити молодіжну раду. Тут дуже круті громади і ми раніше з ними так близько ніколи не стикалися, відтак  хочеться також співпрацювати, робити спільні проекти», — зазначив керівник Старосамбірського молодіжного центру Назар Титар.

Цьогоріч участь у таборі взяли майже сім десятків учасників (по 6 представників від територіальної громади району вікової категорії 17-25 років), які ведуть активну громадську діяльність у сфері молодіжної політики, освіти, культури, спорту, є очільниками молодіжних громадських організацій, активістами.

До теми: Молодіжні ради Львівської області увійшли до числа переможців всеукраїнського конкурсу

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації