На Львівщині відкрили вже десятий інтерактивний простір для дітей у межах співпраці ЛОВА з БФ «СОС Дитячі містечка України»

Інтерактивний простір. Червоноград (10)

Загалом у закладах культури області планують облаштувати 20 таких просторів.

Учора, 31 серпня, у бібліотеці-філії №8 м. Червонограда відкрили інтерактивний простір для дітей, що стало важливою подією для місцевої громади.

Реалізувати проєкт такого простору вдалося завдяки співпраці між міжнародною благодійною організацією «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна» та Львівською обласною військовою адміністрацією у межах Меморандуму про співпрацю 25 листопада 2022 року. 

У бібліотеці встановили інтерактивні дитячий стіл та дисплей, фліпчарт магнітний, закупили більше десятка настільних ігор та пазлів для дітей різного віку, дивани, груші, сухі басейни, стелажі, різне умеблювання.

«Наша найбільша мета  і найбільше наше бажання, щоб тут постійно були діти. Щоб вони мали можливість, де займатись і активно проводити час. Я дякую господарям цієї бібліотеки за всю їхню роботу і бажаю, щоб тут не згасав дитячий сміх, активність, щоб бібліотека все більше розвивалася і стала центром активного середовища для всієї громади. Дякую місцевому самоврядуванню та благодійному фонду «СОС Дитячі Містечка» за те що підтримують і роблять наших дітей щасливішими», – зазначила директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОВА Ірина Гаврилюк.

«Я вважаю, що в цьому просторі діти будуть не тільки займатися дозвіллям, вони будуть отримувати свої перші соціальні контакти, будуть розвиватись, вчитись дружити, ділитись, комунікувати. Нехай тут справді виховуються потужна активна молодь, яка потім буде робити гарні справи. Для нас діти це важливо. Це наше майбутнє», – наголосила менеджерка БФ «СОС Дитячі Містечка» Наталія Кузяк.

Зазначимо, що це вже десятий інтерактивний простір, який відкрили для дітей у закладі культури Львівщини у межах співпраці ЛОВА з благодійним фондом. Такі ж інтерактивні кімнати вже діють у Пустомитах, Яворові, Дрогобичі та Східниці, Старому Самборі, Золочеві, Новояворівську, Бориславі, Лопатині та Раві-Руській. Загалом в області за підтримки  БФ «СОС Дитячі Містечка» планують облаштувати 20 інтерактивних кімнат.

Також на Львівщині стартував проєкт «Модель сучасної бібліотеки», у межах якого вже оновили< приміщення міської бібліотеки у м. Бібрка Львівського району.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації