На Львівщині розпочали снігоочисні роботи на дорогах

Фото умовне

Напоготові є 270 одиниць снігоочисної техніки.

Підрядні організації, які відповідають за стан і експлуатацію доріг місцевого значення у Львівській області, ведуть посилений моніторинг ситуації на аварійно небезпечних ділянках, адже поступово на Львівщину приходить справжня зима. Для очищення та посипання доріг місцевого значення використовують спеціальну техніку та піщано-соляні суміші. 

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«У Львівську область поступово приходить справжня зима. Напоготові є 270 одиниць снігоочисної техніки. 

Цієї ночі та вранці дороги місцевого значення очищали 12 одиниць техніки, застосували 72 тонни піщано-соляної суміші. На дорогах державного значення працювало 24 одиниці техніки, застосували 96 тонн суміші.

Через те, що випав мокрий сніг і знизилася середньодобова температура повітря, від сьогодні підрядні організації, які відповідають за стан і експлуатацію доріг місцевого значення у Львівській області, ведуть посилений моніторинг ситуації на аварійно небезпечних ділянках та зобовʼязані миттєво реагувати в разі необхідності. Відповідне доручення департамент дорожнього господарства Львівської ОВА скерував їм учора», – поінформував очільник Львівщини.

Нижче подаємо інформацаю про те, які організації відповідають за утримання доріг місцевого значення. 

Максим Козицький також наголосив, що за належне утримання доріг місцевого значення відповідає департамент дорожнього господарства Львівської ОВА, а дороги державного значення – це компетенція Служби відновлення та розвитку інфраструктури у Львівській області.

Якщо у вашому населеному пункті дороги розчистили погано, звертайтесь на Гарячу лінію Львівської області: 112.

Читайте також: Відбувся аукціон на ремонт дороги Дроздовичі – Міженець – Бісковичі, яка стане сполученням до МПП Нижанковичі – Мальховіце: чому це важливо

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації