На Львівщині проводитимуть рейди для актуалізації обліку військовозобов’язаних —

Дрогобицький район Львівська область Новини  На Львівщині проводитимуть рейди для актуалізації обліку військовозобов’язаних

1 лютого під час робочої наради щодо мобілізаційних процесів у Львівській обласній військовій адміністрації, Нацполіції і військкоматам доручено провести рейди у розважальних та відпочинкових закладах для актуалізації обліку військовозобов’язаних. Про це повідомили у Львівській військовій адміністрації.

У нараді взяли участь представники районних військових адміністрацій, профільних департаментів Львівської ОВА, правоохоронних органів, прикордонної служби та Львівського обласного центру комплектування та соціальної підтримки (військкомату).

«Всі мобілізаційні процеси відбуваються в межах чинного законодавства і ми маємо їм сприяти. Питання військового обов’язку та захисту держави – наше спільне питання та завдання. Не будуть виконуватись питання по мобілізації, не будуть забезпечуватись питання захисту територіальної цілісності держави Україна. Маємо бути готові дати відсіч всім, хто посягає на територіальну цілісність», – прокоментував перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

Фото поліції, ілюстративне

Джерело