На Львівщині найбільше корупціонерів в Україні.НАЗК відкрило доступ до Реєстру корупціонерів. Згідно з даними у реєстрі, найбільше корупційних порушень зафіксували у Львівській області.
Всього у Львівській області зареєстрували 1908 записів. З них за судовими рішеннями – 1838 людей. Вже заплатили штрафи лише 70 осіб.


ТОП-5 в рейтингу областей:

— Львівська область – 1908;
— Дніпропетровська область – 1854;
— Одеська область – 1158;
— Харківська область – 1046;
— Київська – 978.


Повідомимо, що Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення (Реєстр корупціонерів) – це портал, де міститься інформація про всіх фізичних та юридичних осіб, які вчинили корупційні правопорушення. НАЗК адмініструє цей реєстр з лютого 2019 року. В реєстрі можна отримати довідку про наявність або відсутність відомостей про себе та про юридичну особу, до якої застосовано заходи кримінально-правового характеру за корупційне правопорушення.


З початком повномасштабного вторгнення НАЗК довелося обмежити доступ до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Відсутність доступу до такої інформації значно ускладнила діяльність державних органів та інших організацій, зокрема при призначенні претендентів на відповідні посади, здійсненні публічних закупівель та інших правочинів тощо. 4 вересня 2023 року НАЗК відкрило доступ до Реєстру осіб, які вчинили корупційні та пов’язані з корупцією правопорушення, із врахуванням безпекових аспектів.


НАЗК

Джерело