На Львівщині 25 травня зустрічатимуть тіло полеглого у Бахмуті молодого воїна

Під час захисту України від ворога загинув мешканець Лішні Роман Городовенко. Завтра тіло загиблого Героя привезуть до рідного дому, повідомили сьогодні, 24 травня, у Дрогобицькій міській раді.

Роман Городовенко народився 17 березня 1990 року, проживав у Лішні. Закінчив Лішнянський НВК, згодом ДДПУ ім. Франка. Займався виготовленням меблів.

З початком повномасштабного вторгнення росії на українські землі, Роман став на захист України. Спершу приєднавшись до місцевої роти охорони, а потім – старшим солдатом у складі 128 окремої гірсько-штурмової бригади.

Пройшов гарячі точки бойових зіткнень. Брав участь у звільненні Херсону.

На жаль, під час вивезення поранених з Бахмуту, 11 лютого Роман потрапив під ракетний обстріл, внаслідок якого загинув.

У загиблого залишились мама, дружина та двоє дітей.

«Після обстрілу тіло воїна не підлягало опізнанню. Лише після проведення ДНК експертизи тіло загиблого Героя зможе спочити похованим в рідній землі», зазначається у повідомленні.

Прибуття конвою з тілом очікується завтра, 25 травня. Зустріч на Перехресті Героїв – об 11:30. Звідти домовину з тілом загиблого повезуть на площу Ринок, де о 12:00 відбудеться загальноміське прощання.

Читайте також: на війні загинув загинув єдиний син львівської журналістки.

Парастас за загиблим Героєм проведуть в рідному домі загиблого. Похорон відбудеться в храмі архистратига Михаїла у селі Лішня.

Поховають загиблого на кладовищі в селі Лішня.

 

Джерело