На Львівщині з’явилося перше в Україні дерево миру

Фото: loda.gov.ua Дерево миру обладнане бездротовою точкою Wi-Fi з високошвидкісним інтернетом

З його допомогою можна побачити в реальному часі будь-яке місто та навіть поспілкуватися там із перехожими на вулицях.

У курортному Трускавці (Львівська область) відкрили перше в Україні Дерево миру, яке дозволить людям побачити будь-яке місто в режимі реального часу, вітатись із випадковими перехожими, спілкуватися, обмінюватися думками та позбуватися будь-яких кордонів. Про це повідомили у Львівській обласній військовій адміністрації у вівторок, 10 травня.

Дерево обладнане бездротовою точкою Wi-Fi з високошвидкісним інтернетом, камерою відеоспостереження та тривожною кнопкою для відеочату та безпеки, автономними сонячними панелями, інтерактивною інформаційною панеллю, вбудованим цифровим дисплеєм для додаткової інформації.

Кожна деталь дерева має свою символіку: верхівка у вигляді каштанового листа — це символ Києва, ІТ-технології — розвиток та технічний прогрес, який можливий лише у мирному суспільстві, а сонячні батареї — це технології турботи про навколишнє середовище, що протиставляється безповоротному забрудненню екології під час війни.

Трускавець став першим містом у цьому проекті. Загалом у всьому світі планують «висадити» 27 таких дерев. Наступними містами, де з’являться дерева, будуть Київ, Львів, Буча, Бородянка, Маріуполь, а також Варшава, Ніцца, Париж та Лісабон.

Нагадаємо, у ніч на 9 травня легендарний монумент Батьківщина-мати у Києві підсвітили синім та жовтим кольорами.

Джерело