На Львівщині затвердили перелік безпечних місць для купання

На Львівщині у першій половині червня рятувальники обстежували водойми для того, щоб визначити, які з них є безпечними для купання.

З 17 водойм рекомендують купатися у 12-ти, повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Загалом рятувальники дослідили 23 пляжі та 17 водойм, де часто відпочивають львів'яни. Там фахівці Центральної водолазно-рятувальної служби обстежили підводну акваторію, а надзвичайники перевірили пляжі за критеріями безпеки. Так готовими для безпечного купання відпочивальників є 12 пляжів на 12 водоймах, а саме:

    смт. Брюховичі – пляж на озері по вул. Курортній, пляж на озері по вул. Львівській;     с. Воля Гамулецька – база відпочинку "Альбатрос";     с. Модричі – база відпочинку "Козацький хутір";     м. Моршин – пляж на міському озері;     м. Золочів – пляж на міському озері;     м. Перемишляни – пляж на міському озері;     Давидівська громада – база відпочинку “Львівська Швейцарія”;     с. Старе Село – база відпочинку "Бухта Вікінгів";     с. Коросно – база відпочинку “Гостинний Двір”;     с. Підберізці – відпочинковий комплекс "Пальміра Резорт";     Яворівський район – пляж на рекреаційній водоймі Яворівського Національного природного парку.

На цих локаціях є безпечні умови для купання, а також рятувальні пости, персонал яких пройшов навчання з надання долікарської допомоги на воді.

Наразі ще тривають перевірки місць відпочинку в Стрийському районі. На решті території області всі об'єкти вже обстежили.

Джерело