На Львівщині сядуть на лаву підсудних учасники потужного наркоугруповання. ФОТО | Кримінал Львівщини

За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно 5 членів організованої групи. Її учасникам інкримінують незаконне придбання, зберігання, перевезення та виготовлення психотропних речовин. А також двом з них – ще контрабанду прекурсорів та незаконне придбання, зберігання та збут наркотичних засобів та психотропних речовин.

Слідством встановлено, що організована група, до складу якої увійшли 5 мешканців Львівщини, налагодили систему збуту психотропів та наркотиків на території України. 

Для цього одна із співучасниць групи доставляла контрабандою з Польщі таблетки, у складі яких містився прекурсор псевдоефедрин. В подальшому на орендованій квартирі, що знаходиться на одній із вулиць Львова, з них спеціальним методом випарювали «чистий» псевдоефедрин. Потім його відправляли у Дніпро для переробки на психотропну речовину та подальшого збуту. 

Окрім цього, фігуранти закупляли кокаїн та МДМА з метою збуту наркозалежним особам.

«Товар» продавали на території Україні за допомогою поштових відправлень. 

Орієнтовна сума щомісячного прибутку від такого «бізнесу» сягала близько 12 млн грн.

За результатами проведених обшуків в обвинувачених виявлено та вилучено наркотичні засоби, прекурсори, приладдя для виготовлення та фасування психотропних речовин, готівку та інше.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело