На Львівщині СБУ заблокувала канал переправлення чоловіків через кордон

Фото: Facebook/ssu.lviv Затримання підозрюваного

Жителя Львівщини затримали під час отримання $2 тис. за виготовлення «документів» потенційних призовників, які готуються незаконно перетнути кордон.

У Львівській області співробітники СБУ викрили та блокували механізм незаконного переправлення чоловіків призовного віку через державний кордон України. Про це повідомляє прес-служба СБУ.

«Протиправну діяльність організував 24-річний мешканець Львівщини. Також слідством встановлено, що у свою схему чоловік планував залучити і медиків. А саме для забезпечення виготовлення медичних документів, за допомогою яких чоловіки призовного віку безперешкодно могли б залишити Україну», — йдеться у повідомленні.

Зловмисника було затримано при отриманні двох тисяч доларів за виготовлення двох пакетів «документів».

Головному фігуранту повідомлено про підозру за ч.3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) КК України.

Кабмін змінив правила перетину кордону для деяких українців

Раніше у Хмельницькому затримано військових, які незаконно переправляли за кордон чоловіків призовного віку. Один із військових був затриманий «на гарячому» під час отримання частини плати у розмірі 600 доларів. Під час обшуку у кабінеті організатора схеми було знайдено 140 тис. гривень.

Джерело