На Львівщині керівництво вугільної шахти підозрюють у розтраті коштів. ФОТО | Кримінал Львівщини

На Львівщині правоохоронці повідомили керівникам однієї з вугільних шахт про підозру у службовій недбалості, підробці документів та розтраті коштів

Зловмисників, в.о.директора однієї з шахт, розташованої у Червоноградському районі, та його заступника викрили оперативники відділу захисту інтересів суспільства і держави поліції Львівщини спільно з слідчими відділення поліції №2 Червоноградського районного відділу поліції, за процесуального керівництва Червоноградської окружної прокуратури.

Як встановили правоохоронці, під час опалювального сезону 2017-2018 років заступник директора вугільної шахти підготував перелік виробничих будівель та споруд підприємства, які повинні опалюватись. У цей перелік були включені приміщення, що не були задіяні у діяльності шахти та опалення яких фактично не проводилось. Проте, на опалення цих приміщень були виділені об’єми вугілля, які в подальшому були списані. У свою чергу, директор шахти не проконтролював належним чином правильність підготовленого заступником документу, чим вчинив службову недбалість. Таким чином підприємству було завдано збитків на суму майже 3 мільйони гривень.

Заступнику директора шахти слідчі територіального підрозділу поліції повідомили про підозру.

Максимальне покарання, передбачене сакціями статей — позбавлення волі на строк до п’яти, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Виконуючому обов’язки директора підприємства слідчі також повідомили про підозру. Покарання, яке загрожує йому — позбавлення волі на строк до п’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Досудове розслідування триває.

За матеріалами поліції Львівської області

Джерело