На Червоноградщині декомунізували два пам‘ятники радянської доби

Декомунізація (1) (3)

Сьогодні, 9 травня, в межах робочої поїздки у Червоноградський район представники обласної робочої групи з питань декомунізації провели виїзне засідання за участі працівників Червоноградської РВА, де обговорили дорожню карту процесу декомунізації в районі.

«Українців, які загинули в другій світовій війні, треба вшановувати молитвою. Вони не можуть стояти в одному ряду з «альошами» і «ванюшками», які прийшли вбивати та окупували нашу землю», – наголосив член обласної робочої групи з питань декомунізації, військовий ЗСУ Антон Петрівський, який долучився до наради онлайн.  

Опісля наради, представники робочої групи спільно з представниками місцевої влади декомунізували два пам‘ятники радянського часу. У селі Сушно Радехівської громади впав пам’ятник воїну радянської армії та робітнику. У селі Новий Витків демонтували стеллу слави радянської армії.

«Червоноградщина — один із тих районів, де є найбільша кількість об‘єктів, що підлягають декомунізації. Сьогодні разом із громадами обговорили всі виклики та проблемні моменти. Опрацювали дорожні карти для кожного об’єкта. Отримали запевнення від громад, що вже зовсім скоро тут розпочнеться справжній пам‘ятникопад!», – розповів т.в.о. директора департаменту комунікацій та внутрішньої політики Львівської ОВА Юрій Горун.

Нагадаємо, в межах процесу декомунізації на Львівщині вже повалили десятки символів радянського режиму. До кінця цього календарного року планують повністю завершити процес декомунізації.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації