На асфальті біля смітників. Як виглядає «Алея слави» для військовослужбовців у Трускавці

Місце останнього спочину Героїв України шокувало рідних та близьких загиблих

Українці щодня отримують звістки про загиблих Героїв, які віддають своє життя за незалежність держави, боронячи її від російських окупантів. Містами і селами на колінах тисячі людей проводжають в останню путь захисників України.. Поховання відбуваються з почестями, українською символікою та військовою честю.. Але місця останнього спочину Героїв не завжди обирають достойне..

У Трускавці «Алею Слави» для почесних поховань Захисників України розмістили на міському цвинтарі, у центральній асфальтованій зоні, біля смітників,

Зараз тут дві могили бійців ЗСУ, поруч має з’явитися третя, полковник прикордонної служби України Юрія Куцука, Який загинув при обороні Азовсталі.. Про це пишуть однокласники військовослужбовця у соцмережах:

«На всіх шкільних фото ти ніколи не стояв у першому ряду не тому, що був високим…, а тому, що був дуже тихим і скромним. Я знаю, тобі непотрібно ніякої слави, але алеї, куди до тебе приходитимуть батьки і доньки, потребуєш.. заслуговуєш».

Як показують соціологічні дослідження, родинам померлих найбільше бракує не матеріальної підтримки, а саме гідного ставлення до пам’яті про їхніх близьких.

Кожна громада має подбати про гідне вшанування загиблих захисників, віддання йому належних військових почестей, аби його рідні і всі навколо розуміли, що ховають не когось пересічного, а людину, завдяки якій існує держава Україна.

Варто зазначити, що 9 червня в пресслужбі полку «Азов» повідомили, що ховати тіла загиблих захисників «Азовсталі» (не лише «азовців») планують на Меморіалі загиблим героям «Азовсталі» на схилах Дніпра.

«Це буде біля найбільшого прапора України, поруч із Меморіалом загиблих у Другій світовій війні”. 

На росії тіла нелюдів-загарбників часто відмовляються забирати з української землі, або ж ховають наспіх, у канавах при дорогах… Не маємо вподібнюватися ворогам.