Молодь розповіла, що постійно чує від старших, і ось які речі краще не говорити дітям

Старше покоління, здається, одержиме тим, щоб давати поради. Звичайно, досвіду-то хоч відбавляй. Але цифри в паспорті зараз не дуже вражають молодь, а непрохані поради тільки дратують, інформує Ukr.Media.

"Ви, молодь, постійно сидите в своїх телефонах. Самий прикол, що зараз, коли прогрес дійшов і до них, вони самі не проти позалипати перед екраном".

"Обожнюю, коли мені постійно говорять, що я нічого не можу полагодити самостійно. Але ось раптом ламається вайфай, потрібно налаштувати новий телефон або з'ясувати, чому їх комп'ютер тупить, — тут-то ми і потрібні. Все ми можемо, просто набір навичок у нас відповідний до часу — інший".

"Я втомився від людей, які скаржаться на те, яка жахлива пішла нині молодь. Як ніби це не вони виховали нас такими, якими ми є".

"Ви зараз такі ніжні і зовсім не хочете працювати! Вибачте, а хіба це не ви нас такими виховали?!".

"Зовсім недавно якась родичка запитала, чому я досі не одружений. І я такий: якби було на кому, обов'язково б це зробив".

"Ніхто сьогодні не хоче працювати! Невелика поправка: ми не хочемо працювати за жебрацьку зарплату!".

"У твоєму віці у мене вже було п'ять дітей і двоє онуків або ось у твоєї сестри вже троє дітей. А коли ти вже подаруєш мені онуків?!".

"Як же мене дратує, коли хтось із моїх старих каже: у вас, у молодих, не може бути ніяких болів в спині. Чорт, я б хотів, щоб це було правдою і я в свої 20 років був здоровеньким, але людське тіло не так працює".

"Ось станеш старше — погодишся зі мною. Лише тому, що ви старше, не означає, що ви завжди маєте рацію або що ви знаєте відповіді на всі проблеми мого життя. Ви виросли в інший час, з іншими проблемами та іншими поглядами".

"Пам'ятаю, в дев'яностих, коли я був підлітком, батьки постійно говорили мені: Не вір всьому, що бачиш в Інтернеті. Зараз ми помінялися місцями, і тепер я повинен постійно нагадувати про це батькам".

Джерело

Exit mobile version