Мирослав Маринович закликав допомогти Дрогобицькому батальйону ТРО зібрати кошти на позашляховики

Український правозахисник, публіцист, релігієзнавець, член-засновник Української Гельсінської групи, організатор амністерського руху в Україні, віцеректор Українського Католицького Університету у Львові Мирослав Маринович у себе на фейсбуці опублікував пост у якому закликав допомогти у зборі коштів на потреби Дрогобицького батальйону територіальної оборони, який вже зараз виконує бойові завдання у війні з московським загарбникам.

“Друзі, група моїх приятелів-дрогобичан, які вже сьогодні на передовій, просять усіх людей доброї волі підтримати їх фінансово для закупівлі 15 автомобілів підвищеної прохідності (позашляховиків), тепловізорів і якісних рацій. Відповідно Я ПРОШУ ВСІХ СВОЇХ ДРУЗІВ ОСОБИСТО ПІДТРИМАТИ НАШИХ ВОЇНІВ АБО ЗНАЙТИ ТИХ ЖЕРТВОДАВЦІВ, ЯКІ ЗМОЖУТЬ ВНЕСТИ СВОЇ КОШТИ. Я ГАРАНТУЮ, ЩО ПОДАНА НИЖЧЕ ІНФОРМАЦІЯ Є ДОСТОВІРНОЮ”, – написав Мирослав Маринович.

Сьогодні підрозділ вже зайняв позиції на “гарячих” точках фронту російсько-української війни та виконує бойові завдання.

Основні потреби на які зараз триває збір коштів:

15 позашляховиків;

портативні радіостанції;

тепловізори;

Актуальні реквізити для збору коштів на потреби тероборони:

5168 7427 2965 9569 (ПриватБанк). Отримувач: Слесь Олег Володимирович

4441 1144 5846 2635 (МоноБанк). Отримувач: Бараняк Володимир Васильович

4790 7299 4466 0232 (ОщадБанк). Отримувач: Бараняк Володимир Васильович

PayPal – [email protected].

Нагадаємо, що 67 окремий батальйон Територіальної оборони сформований передусім з мешканців Дрогобиччини. В батальйоні служать трускавчани, бориславчани, стебничани, дрогобичани, мешканці Східниці та району.