Миколаївська молодіжна рада започаткувала програму стажувань у міській раді

Миколаївська Міська Рада (1)

Перший набір програми «Молодь керує» зібрав 12 учасників.

Молодь мала змогу долучитися до управління громадою та отримати можливості саморозвитку.

Програму затвердила сесія Миколаївська міська рада ще в лютому, але через повномасштабне вторгнення її реалізували влітку. Стажування покликане сприяти сприянню втілення інноваційних, креативних молодіжних підходів до соціально-економічного та освітньо-культурного прогресу Миколаївської громади. 

«Ми вирішили організувати стажування, бо хотіли познайомити нашу молодь із управлінським апаратом та структурними підрозділами міської ради. Нам важливо донести молодим людям, що зміни починаються з них. І якраз цього року вони мали змогу стати частинкою управління з середини. Маємо надію, що саме ці свідомі громадяни будуть потенційними членами команди міської ради», – зазначає голова Молодіжної ради при Миколаївській міській раді Олена Геряк. 

Учасники могли стажуватись у будь-якому відділі міської ради: освіти, молоді та спорту; культури, туризму та охорони культурної спадщини; соціального захисту; юридичному відділі; відділі бухгалтерського обліку та господарського забезпечення; секторі патронатної служби відділу організаційно-кадрової роботи.

Щоб стати учасником, достатньо було заповнити реєстраційну форму, прийти на ознайомлення із усіма відділами, принести документи та, обравши сферу діяльності, написати заяву. Стажування тривало 2 місяці, протягом цього часу молоді люди мали можливість змінювати структурні підрозділи. 

Після завершення стажування в неформальній атмосфері учасники разом з керівниками відділів, де стажувались, та міським головою підвели підсумки та поділились своїми враженнями від програми. За результатами стажування усі учасники отримали сертифікати та офіційні рекомендації. Програму стажування для молоді в міській раді планують продовжувати у наступному році.

Нагадаємо, управління молоді та спорту Львівської ОВА останні кілька років працює над розвитком мережі молодіжних рад у громадах області, надає консультаційний та менторський супровід. 

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації