Міжнародний медичний корпус передав на Дрогобиччину теплі ковдри та обігрівачів для ВПО

International Medical Corps Na Drohobychchyni Pidtrymuye Vpo Ta Spryyatyme Rozbudovi Medychnoyi Systemy Photo Big

International Medical Corps розпочав активну роботу в Дрогобицькому районі у різних напрямках: передача гуманітарної допомоги, ремонт прихистків тощо.

Днями організація передала для вимушених переселенців, які мешкають у Дрогобицькому районі, 700 ковдр та 175 обігрівачів. Фінансує закупівлю будівельних матеріалів для ремонту у одному із прихистків, де мешкають ВПО, у інших – проводить ремонт самостійно.

Наприкінці минулого тижня доставила велику кількість необхідних в зимовий період речей, в тому числі теплий одяг. Через декілька тижнів очікується партія генераторів.

Нещодавно у Дрогобицькій РВА відбулась чергова зустріч представників Міжнародного Медичного Корпусу в Україні з керівництвом району. Під час зустрічі міжнародні партнери, окрім допомоги ВПО, зголосилися також надати підтримку у вдосконаленні системи охорони здоров’я у регіоні в умовах широкомасштабного російського вторгнення в Україну.

Зокрема, надати для медичних закладів необхідне обладнання та ліки, які включені до Державного реєстру лікарських засобів України. Серед лікарень – надаватимуть перевагу надкластерним та кластерним, на які їх поділили в межах нової медичної реформи, а також тим, в яких суттєво збільшилась кількість пролікованих пацієнтів з початку року через наплив ВПО.

Нагадаємо, наприкінці жовтня Міжнародний Медичний Корпус в Україні та Дрогобицька РВА підписали Меморандум про співпрацю.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації