Ми розповімо вам про 7 великих таємниць, до яких нарешті знайдено відгадку

Сигнали з космосу, стародавні гігантські статуї, таємничі ієрогліфи та НЛО створюють у нашій уяві неймовірні сценарії, поки ми не дізнаємося реальні причини цих явищ.

Картини сучасного транспорту в гробниці Сеті I

Загадка: Єгипетські ієрогліфи, знайдені в могилі Сеті I в Абідосі, виглядають дуже дивно. Вони нагадують вертоліт, дирижабль, і підводний човен. Це відкриття викликало багато суперечок серед археологів. Деякі з них дійсно були переконані, що ієрогліфи зображували древні вертольоти, підводні човни та літаки, інформує UkrMedia.

Відповідь: Нещодавно історик виявив, що ці ієрогліфи насправді є лише іменами Сеті I та його сина Рамзеса II, написані одне поверх іншого. Справа в тому, що ім'я Рамзеса II було вирізано на імені батька після його смерті.

Гігантські статуї з острова Пасхи

Загадка: Протягом майже 300 років історики та археологи намагалися зрозуміти, як люди з острова, які не мали ніяких інструментів, змогли вирізати що-небудь на гігантських каменях, які важать до 82 тонн, перемістити їх на декілька миль та розмістити вертикально.

Відповідь: гігантські стародавні статуї не були побудовані чарівниками, але вони були висічені каменем і переміщені з однієї частини острова в іншу. Експеримент, проведений виданням National Geographic, показує, що насправді реально перемістити 90-тонну статую на декілька миль за допомогою простих інструментів та групи людей.

Сигнал "Вау!" З космосу

Загадка: У 1997 році був отриманий дивний сигнал з космосу. Це було так несподівано і унікально, що вчені називали його "Вау!" Цього разу вони намагалися розшифрувати сигнал, з'ясувати, з якої галактики він вийшов, і отримати його знову, але без успіху. Саме тому багато людей почали думати, що цей сигнал був відправлений іншопланетними жителями.

Відповідь: Дослідження 2017 року перекреслили всі ці надії: джерело сигналу було насправді воднем на поверхні комет 266P / Christensen і 336P / Gibbs, що проходили сузір'я Стрільця саме 15 серпня 1977 року та 27 липня 2017 року. Іншими словами, сигнал був природним явищем, викликаним кометами.

Як насправді виглядає Бенксі?

Загадка: Бенксі є псевдонімом англійського художника, політичного діяча, режисера. Він діє таємно, і ніхто не знає, хто він такий.

Відповідь: Не так давно вчені Лондонського університету Королеви Марії використали технологію профілювання та звузили коло підозрюваних. Вони дізналися справжнє ім'я Бенксі — Робін Ганнінгем. Це здається вірним через те, що Робін веде дуже відлюдькуватий спосіб життя. Але сам Робін цього не визнає, тому ми не можемо стверджувати стовідсотково.

Що сталося з народом майя?

Загадка: майя — це стародавня цивілізація з розвиненою літературою, мистецтвом, архітектурою, математикою та астрономією. Це була велика процвітаюча нація, яка колись покинула свої міста. І ніхто не знає чому.

Відповідь: Завдяки дослідженням, опублікованим на веб-сайті Національної академії досліджень, вчені дізналися, що майя спалювали все більше і більше дерев, щоб очистити землю для сільського господарства, але для виготовлення матеріалів їм потрібно було ще більше деревини. Через вирубування лісів та посухи майя повинні була залишити свою територію, щоб уникнути голоду.

Несподіваний інцидент з НЛО в Розуеллі

Загадка: у 1947 році в Розуеллі, США, щось схоже на НЛО, приземлилося на землі. Правильного пояснення не було, тому вся ця історія спричинила численні дебати та чутки про іншопланетян.

Відповідь: У той час почалася "холодна війна", і військові сили США працювали над проектом з повітряною кулею для виявлення звукових хвиль, спричинених радянськими випробуваннями атомної бомби. Одна з цих машин впала і вибухнула, і тому що проект був надзвичайно секретним, виникло багато різних чуток

Кола на полях

Загадка: кола на полях — це ще одна таємниця, яку люди пов'язували з іншопланетянами. Звідки вони взялися? Чому? Чи могли люди створити такі складні конструкції всього за одну ніч?

Відповідь: було відомо, що навіть найбільш складні геометричні фігури можуть бути створені за допомогою таких інструментів, як канат, сходи та дерев'яні дошки. Є навіть посібник із створення кола на полі.

Джерело