Мешканці Львівщини і далі активно вакцинуються від COVID-19

Медики констатують — ситуація із коронавірусом у Львові та у Львівській області суттєво покращилася, але незважаючи на це люди продовжують вакцинуватися від цього вірусу

Наразі ситуація із захворюваністю на COVID-19 у Львові та Львівській області значно покращилася. Протягом останніх трьох місяців чисельність хворих та госпіталізованих була невеликою, тим не менше лікарі кажуть про потребу вакцинуватися від COVID-19. Про це у коментарі виданню "Твоє місто" повідомила заступниця гендиректора Львівського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України Марія Озірковська.

Оскільки у Львові та області мешкає дуже багато людей, у тому числі внутрішньо переміщених, а також люди часто їдуть за кордон або повертаються звідти, вакцинація від хвороб, зокрема й коронавірусу, повинна бути.

"На Львівщині серед усіх проведених щеплень вакцинація від Covid-19 займає основну частку. Надалі щеплюємо, як мешканців Львова, області, так і переселенців. Більшість з них отримує бустерні дози", – каже вона.

Джерело