Максим Козицький закликав мешканців області максимально обмежити використання електроенергії у пікові години

Використання Електрики

З 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00 – пікові години навантаження на енергосистему країни.

Очільник області звернувся< до мешканців Львівщини та наголосив на важливості економії електроенергії та максимального обмеження її використання у пікові години.

Сьогодні зранку графіки погодинних відключень запровадили для 7 областей України, але цього виявилось недостатньо, адже зросло споживання електроенергії у порівнянні з буднями та попередньою суботою. Тому НЕК «Укренерго» дало розпорядження ввести у цих областях аварійні відключення всіх категорій споживачів.

«На Львівщині планових та аварійних відключень немає, але прошу усіх підтримати наших енергетиків та енергосистему, щоб не дійшло до більших обмежень. Надалі важливо економити електроенергію і намагатися максимально обмежити її використання у пікові години навантаження на енергосистему країни – з 07:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00»,- зазначив Максим Козицький.

Він наголосив, що  використання електроенергії в одній області впливає на роботу енергосистеми у всій державі. Енергетики цілодобово працюють над тим, щоб світло було у кожній домівці.

«Маємо пам‘ятати, що відключення в Україні – це тимчасово. А окупант залишиться у темряві назавжди»,-  зазначив очільник області.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації