Максим Козицький взяв участь у Координаційній нараді керівників правоохоронних органів області

Координаційна Нарада Правоохоронців 8

Під час засідання розглянули питання запобігання та протидії злочинності на Львівщині, зокрема виклики, зумовлені воєнним станом.

Сьогодні, 17 березня, у приміщенні Львівської обласної прокуратури відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів.

В межах засідання розглянули питання стану запобігання та протидії злочинності, у тому числі на пріоритетних напрямах, захисту громадян, суспільства та держави від злочинних посягань в умовах воєнного стану.

Максим Козицький наголосив, що останній рік був дуже складний і подякував правоохоронцям за роботу. Він також наголосив на важливості декількох напрямів в роботі правоохоронних органів на цей рік.

Це, зокрема:

—   Боротьба з контрабандою та збільшення суми збору ПДВ.  

—   Місцеві податки та тіньова зайнятість: збільшення суми надходження, зменшення тінізації ринку праці, ліквідація заробітної плати в конвертах.

—   Обіг підакцизних товарів. Контроль прикордонного руху, пропорційне збільшення сальдо ПДВ, впровадження інформаційно-аналітичних інструментів, які дають змогу виявити правопорушення.

—   Забезпечення дотримання прав інтелектуальної власності.

—   Забезпечення запобігання розкраданню та нецільовому використанню ресурсів міжнародних та зарубіжних донорів

—   Міжвідомча та міжнародна взаємодія в галузі економічної безпеки тощо.

Як зазначив керівник Львівської обласної прокуратури Геннадій Демченко, з початку повномасштабного вторгнення сили та засоби правоохоронних органів були націлені на результативну роботу в напрямах боротьби з воєнними злочинами.

Також це робота у напрямі створення сприятливого інвестиційного клімату та забезпечення гарантій розвитку доброчесності бізнесу, роботи з передачі на потреби ЗСУ та інших військових формувань майна та коштів, вилучених під час розслідувань кримінальних проваджень тощо. Актуальним залишається і питання боротьби з корупцією.

«Вся наша робота має бути спрямована на те, щоб подолати наслідки злочинної агресії і виконувати роботу на основних напрямах», — додав Геннадій Демченко.

Відтак присутні проговорили результати роботи за минулий рік, проблемні питання та окреслили напрями подальшої роботи. 

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації