Майже 5 млн грн зібрали під час благодійного аукціону «Промінь» для створення операційної в укритті перинатального центру

Благодійний Аукціон Промінь (11)

Це вже четвертий аукціон за останній рік у межах благодійного проєкту культурної дипломатії «Ми і світ».

7 травня у Львівській опері відбувся благодійний мистецький аукціон «Промінь». Мета – зібрати кошти на створення операційної в укритті Львівського обласного клінічного перинатального центру, вартість якого становить 5,5 млн грн.

Під час аукціону вдалося реалізувати 90% із 65 представлених творів мистецтва – картин і  скульптур. Таким чином, від торгів виручили 4 млн 800 тисяч гривень – половину коштів скерують на створення операційної, іншу половину – передадуть митцям, чиї твори знайшли своїх нових власників.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький став учасником аукціону та долучився до торгів. Очільник Львівщини зазначив, що важливо подбати про максимально безпечні умови для вагітних, адже ворог атакує цивільні об’єкти та становить велику загрозу в будь-якому місці України.

«Мистецтво несе в світ величезну силу переконання. Сьогоднішні лоти допоможуть жінкам народжувати навіть під час війни українців, які продовжать будувати Українську Державу. Закликаю купувати та колекціонувати українське мистецтво і показувати його світові», – наголосив Максим Козицький.

«Купити мистецтво на аукціоні – це зробити інвестицію. Для аукціону ми відбираємо твори відомих львівських та всеукраїнських художників, а також перспективних молодих митців. Придбавши твір, ви якісно поповните свою колекцію, а також зробите вдалу інвестицію», – зазначила кураторка проєкту «Ми і світ» Христина Береговська. 

Серед лотів представили твори відомих митців – Івана Марчука, Любомира Медведя, Михайла Дзиндри та ін., а також молодих художників – Катерини Резніченко, Катерини Ковальчук, Римми Виноградової та ін.  

До теми: Благодійний мистецький аукціон у перинатальному центрі зібрав понад 1 млн грн: на що скерують кошти

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації