Львівського педофіла, який має 147 епізодів розбещення дітей, поки лікуватимуть | Кримінал Львівщини

За публічного обвинувачення ювенальних прокурорів Львівської обласної прокуратури у суді доведено причетність 49 річного львів’янина до вчинення розпусних дій сексуального характеру та статевих зносинах із малолітніми дівчатами.

Досудовим розслідуванням встановлено, що для вчинення вказаних злочинів чоловік прикривався діяльністю дитячого духовно-просвітницького товариства, керівником якого він був. Користуючись абсолютною довірою як зі сторони самих дітей, так і їх батьків, протягом 2005-2012 років він систематично вчиняв стосовно малолітніх дівчат розпусні дії сексуального характеру та вступав із ними у статеві зносини.

Всього встановлено 147 епізодів злочинної діяльності «духівника».

Однак, у ході судового розгляду, обвинувачений захворів психічним захворюванням, у зв’язку з чим суд перейшов від розгляду обвинувального акта до вирішення питання про застосування примусових заходів медичного характеру.

За результатами судового розгляду суд погодився з позицією прокурора та застосував до фігуранта примусові заходи медичного характеру у вигляді госпіталізації до психіатричного закладу із посиленим наглядом. Після одужання, йому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк до 15 років.

За матеріалами Львівської обласної прокуратури

Джерело