ЛОВА подбала про перевезення 157 тисяч переселенців по області та за кордон – новини Червоноград

02.08.202201.08.2022 Новини Суспільство

Від початку повномасштабної війни управління транспорту та зв’язку Львівської ОВА подбало про перевезення 157 тисяч вимушено переміщених людей по області та за кордон.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, вимушених переселенців доправляли у центр допомоги ВПО та до місць прихистку, до піших переходів та міст за кордоном.

Загалом для перевезення залучили 2 тисячі 354 одиниць транспортних засобів. Піковим періодом був початок повномасштабної війни, коли щодоби на Львівщину потягами прибували орієнтовно 60 тисяч людей. Тоді транспорт переважно залучали для перевезення у центр допомоги ВПО та до місць тимчасового проживання. Також возили людей до кордону та у прикордонні міста Польщі. Згодом зменшилась кількість людей, які прибували евакуаційними потягами. Тож найбільше автобуси використовували для перевезення дітей на лікування за кордон чи до пунктів пропуску, де на них очікував транспорт.

У липні управління транспорту та зв’язку відгукнулось на запит «Пласту» та забезпечує перевезення пластунів до місць таборування за кордоном.

«Дякую усім за ініціативність. Змінюються проблеми та виклики, але незмінна наша єдність у їхньому подоланні. Переможемо. Все буде Україна!», – зазначив Максим Козицький.

Джерело – Львівська ОВА