Красива посмішка за один день: правда та міфи про вініри

Красива посмішка завжди була й залишається цінністю. Але навіть при достатньому догляді за зубами не всім людям вдається зробити її ідеальною. Стоматологи пропонують декілька варіантів для покращення зовнішнього вигляду посмішки, серед яких: брекети та вініри.

Брекети потрібні перш за все тим, в кого проблеми з прикусом. Його виправлення займає доволі довгий час. А от встановлення вінірів — це як виграш в https://elslots-casino.org/uk. Дає швидкий та привабливий результат.

Що таке вініри та що вони роблять

Вініри — це тонкі пластинки з кераміки або композитних матеріалів, які накладаються на передню поверхню зубів для покращення їхнього зовнішнього вигляду. Вініри можуть бути ефективними, коли треба:

  • виправити форму 1-2 зубів;
  • змінити колір зубів, якщо вони недостатньо білі;
  • швидко зробити привабливу посмішку.

Вініри, виготовлені з високоякісних матеріалів, можуть бути довговічними та служити довгий час при правильному догляді. Хоча вініри менш схильні до плям у порівнянні з природним покриттям зубів, вони все одно можуть вимагати догляду. Крім регулярного та ретельного очищення для догляду за вінірами знадобиться профілактичне чищення в кабінеті стоматолога.

Міфи про вініри

Хоча вініри встановлюють вже кілька десятків років, наважуються на цю процедуру далеко не всі. І перш за все через міфи. Вважається, що:

  • вініри — дуже дороге задоволення. Так, перші керамічні вініри, які встановлювали собі зірки шоу-бізнесу ще з десяток років тому, були досить дорогі. Наразі існує безліч доступних матеріалів, які дозволяють зробити процедуру доступною більшості людей. Якщо порівнювати витрати на виправлення прикусу брекетами та встановлення вінірів, то вийде приблизно однаково;
  • перед встановленням потрібно спилювати власні зуби. Цей міф пов’язаний з тим, що зуби обпилюють для встановлення коронок. Але вінір не є коронкою. Тож для його кріплення не потрібно позбуватись власної емалі. Кріплять вініри на спеціальний композитний матеріал, на кшталт клею. А перед встановленням потрібно зробити професійну чистку зубів та пролікувати їх.
  • ставити вініри боляче. Процес встановлення вінірів може викликати певний дискомфорт, і деякі пацієнти можуть відчувати невеликий біль або чутливість після процедури. Але не можна сказати, що це дуже болісна процедура. Зазвичай її роблять без наркозу або наносять на ясна спрей-анестетик.

Не всі клінічні випадки підходять для вінірів. Іноді може знадобитися більш радикальне лікування, таке як коронки або ортодонтичне лікування. Але в більшості випадків вініри дійсно дозволяють створити красиву посмішку за один день.

 

Exit mobile version