Крах російської агресії можливий вже цьогоріч за наявності зброї: звернення Президента України

Володимир Зеленський (2)

Напередодні з візитом у Києві був Марк Рютте, Премʼєр-міністр Нідерландів.

Нідерланди – серед провідних партнерів України. Це проявляється і в збройній підтримці, і в політичній, і в юридичній. Так зазначив Президент України Володимир Зеленський у щовечірньому зверненні до українців.

«Сьогодні ми провели з Марком змістовні переговори. Буде більше зброї для наших воїнів, більше тиску на державу-терориста, більше можливостей відновити справедливість. Разом із Нідерландами ми працюємо над покаранням росії за цю агресію й над компенсацією збитків, завданих війною. Є вже конкретне рішення – розмістити в Гаазі реєстр збитків. Це перший вагомий елемент майбутнього компенсаційного механізму», — зазначив Володимир Зеленський.

Напередодні Глава держави представив наш народ, захисників та захисниць на відкритті Мюнхенської безпекової конференції. Це одне з найбільш вагомих міжнародних зібрань, і на цьогорічній конференції представлені значущі сили сучасного світу.

«Завдяки всім вам, українці й українки, які боронять нашу державу, росії в Мюнхені немає.Ключовий меседж України на безпековій конференції очевидний: ми маємо зробити все, щоб уже цього року забезпечити крах російської агресії. Це можливо, але якщо Україна отримає ту зброю, що необхідна», — наголосив Глава держави.

Дипломатичний марафон триває без перерви. Вже створена танкова коаліція для України, вже знімається табу щодо постачання далекобійних ракет, вже є нові здобутки в посиленні нашої артилерії та вже світ почув, наскільки необхідним для загальносвітової безпеки є створення авіаційної коаліції для України.

Наступного тижня в Генасамблеї ООН представлять важливу резолюцію для України. Наша країна завжди базує свою зовнішню політику на повазі до всіх учасників міжнародних відносин. Усі нації є рівними й заслуговують на незалежне життя, на мирну співпрацю з іншими народами.

Як і щодня Володимир Зеленський провів нараду з представниками сектору оборони.

!Я знову й знову відзначаю наших бійців, які боронять Донеччину та Луганщину. 54-та окрема механізована бригада, 95-та окрема десантно-штурмова бригада, 25-та окрема повітрянодесантна бригада – я дякую вам, воїни! Я дякую вам всім, хто тримає наші позиції на фронті, хто знищує ворога й хто дає нам усім віру в перемогу. У перемогу України!», — акцентував Президент України.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації