Зокрема це гуманітарна та фінансова допомога, психологічні і юридичні консультації, а також скерування до лікаря.
Також ККЦ забезпечили допомогою 134 прихистки, де проживають вимушені переселенці, також допомогли іншим вразливим категоріям населення та створили у Новояворівську клуб для жінок, які вимушено стали ВПО і знайшли прихисток у громаді.
Про підсумки роботи Консультативно-координаційні центри у районах Львівщини за квітень повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.
«Вони діють у кожному районі нашої області та спільно з українськими й іноземними організаціями у партнерстві безкоштовно допомагають усім, хто цього потребує», — зазначив очільник Львівщини.
Гуманітарну та фінансову допомогу упродовж місяця надавали Благодійний фонд «Рокада», Acted, Яворівська районна організація Товариства Червоного Хреста України, БО «Спілка робітничих самаритян», International Medical Corps, Карітас Золочів УГКЦ, Право на захист, Solidarités International, Благодійний фонд «Карітас»-Сокаль, Шпиталь Шептицького, Première Urgence Internationale — Ukraine, NEEKA Ukraine, Лісові ініціативи і суспільство ForestCom, Львівська обласна організація Товариства Червоного Хреста України, Новояворівське товариство Червоного Хреста України, Благодійний фонд Діагномед, Клініка сімейного здоров’я, Самбірський міський центр соціальних служб, Самбірська районна організація Товариства Червоного Хреста України, Норвезька рада у справах біженців в Україні, Благодійний Фонд «Карітас Львів УГКЦ».
За надання допомоги у юридичному напрямі вдячні Данській раді у справах біженців / DRC, Норвезькій раді у справах біженців в Україні, благодійному фонду «Рокада», Triangle Génération Humanitaire, БО «Право на захист».
«Дякуємо за психологічні послуги Мальтійська служба допомоги, HelpAge Ukraine — Представництво HelpAge International в Україні, Карітас Борислав, Première Urgence Internationale — Ukraine, благодійному фонду «Карітас СДЕ», благодійному фонду «Рокада», People in Need, Міжнародному медичному корпусу. Зокрема упродовж квітня психологи ККЦ щодня надавали фахову допомогу в офісах, а також виїжджали у прихистки», — резюмував Максим Козицький.
Щоб звернутись по допомогу у ККЦ, заповнюйте анкету: https://bit.ly/3VhaV9C
Щоб стати партнером консультативно-координаційних центрів та скоординовано допомагати людям у потребі, реєструйтесь за посиланням: https://bit.ly/425Y8ZX
Консультативно-координаційні центри працюють на Львівщині з ініціативи Львівської ОВА. Координує роботу ККЦ моя радниця Галина Бордун. Дякую усім причетним до злагодженої та ефективної роботи цього масштабного та потрібного проєкту.
Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації
Залиште відповідь