Кондитери переплутали напис на торті до Дня народження дівчинки та ось якою була її реакція

Для батьків день народження маленької дитини — це завжди знаменна подія, яку вони хочуть зробити незабутньою. 27-річна Мелін Джонс теж вирішила зробити особливим день народження своєї 2-річної дочки Елізабет, замовивши на свято торт з її ім'ям. Дівчинку вони зазвичай звуть Ліз, і з цього скорочення сталася сімейна традиція жартома називати її Lizard ("Ящірка"). І тут починається найцікавіше, інформує Ukr.Media.

Напередодні другого дня народження "Ящірки" Мелін вирушила в супермаркет, щоб замовити торт з її іменем.

Вона попросила жінку, яка стояла за стійкою кондитерського відділу, написати на торті: "З днем народження, Ящірка".

"Коли я перевіряла його, вони дивилися на мене трохи дивно, але я не надала цьому значення", — сказала Мелін.

Вони вручили їй торт і дівчина відправилася прямо на касу, щоб його оплатити. І тільки діставши продукти з машини, вона зрозуміла, що насправді було написано на торті.

На торті було написано: "З днем народження, невдаха", замість "З днем народження, Ящірка". Коли Мелін Джонс поставила торт перед дочкою, у неї не могло бути більш красномовної реакції.

Ви тільки погляньте на її сумне і розчароване обличчя

І на опущений і стиснутий кулачок.

Хоча б раз в житті, але кожен з нас одного разу був на її місці. Але не хвилюйтеся, дівчинка все-таки отримала свій торт, на якому в цей раз було написано: "З днем народження, Елізабет".

Як взагалі можна було переплутати слова "лізард" і "лузер", приймаючи замовлення на напис для торта, і не перепитати про це.

Джерело