Командувач Сухопутних військ ЗСУ відвідав одну з найнапруженіших ділянок фронту

Командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський відвідав одну з найнапруженіших ділянок фронту, де майже безперервно тривають бойові зіткнення.

Про це повідомляють Сухопутні війська ЗСУ у Фейсбуці.

«Активність противника не завадила роботі по підсиленню бойових можливостей підрозділів. Зокрема, особисто проаналізувати особливості ведення бою на даній ділянці, відчути моральний стан особового складу, розглянути проблемні питання забезпечення військовослужбовців», – йдеться у повідомленні.

Також командувач допоміг максимально адаптувати тактику бою до дій супротивника, посилити вогневе ураження його живої сили та техніки.

Генерал-полковник Олександр Сирський подякував захисникам за високий професіоналізм та титанічні зусилля, які вони щодня докладають для того, аби ворог не просунувся в глибину наших оборонних рубежів.

«Тільки спільними, злагодженими діями, сталевою витримкою та незламністю духу ми здобудемо перемогу, коли кожен солдат, сержант та офіцер самовіддано виконують покладене на нього завдання», – зазначив він.

Джерело