Команда учнів з Львівщини та Кенії вийшла у фінал міжнародного онлайн-хакатону про індустрію харчування Foodathone 2023

Foodathone 2023

Загалом Україну представили 19 команд.

Команда зі Львівщини вийшла у фінал та увійшла в 10-ку кращих команд Foodathone 2023.

Цей онлайн-хакатон об’єднав 791 учня 15-18 років з 30 країн Європи та Африки задля спільного розв’язання проблем у сфері харчової індустрії, зокрема:

  •  Здорового харчування
  •  Родючості ґрунту
  •  Сталого управління водними ресурсами.

Україну представляли 19 команд (за цим показником Україна увійшла до трійки лідерів країн-учасниць), які працювали з учнями з Гани, Кенії, ПАР, Замбії, Нігерії, Уганди, Зімбабве, Кот-д’Івуару, Словаччини, Латвії та Албанії.

Серед українських команд були й представники навчальних закладів Львівщини, які беруть участь у навчальних програмах Junior Achievement Ukraine:

  • IТ коледж Львівської політехніки
  • ДНЗ «Львівське ВПУ торгівлі та сфери послуг»
  • Ліцей 46 ім. В’ячеслава Чорновола Львівської міської ради
  • Ліцей міжнародних відносин ім. В.Стуса Львівської міської ради
  • Боринський професійний ліцей народних промислів і ремесел.

Команда Golden Seeds (Україна-Кенія), яка вийшла у фінал, складалася з учениць  Боринського професійного ліцею народних промислів і ремесел та учнів з Кенії.

«Ми вирішили зосередитися на управлінні водними ресурсами, враховуючи вплив зміни клімату, який призводить до непередбачуваних погодних умов, зменшення опадів і тривалих посух. Ці зміни особливо впливають на дрібні сільські господарства, які залежать від опадів… Ми пропонуємо впровадження сонячної цифрової автоматизованої системи крапельного поливу, яка працює на сонячних батареях. Ця система значно зменшить витрати на виробництво енергії та води, мінімізує втрати добрив і зменшить забруднення, що виникає внаслідок повеневого поливу.

Нашою метою є забезпечення можливості фермерам вирощувати харчові продукти протягом всього року, що допоможе стабілізувати ціни на продукти на районному ринку», – прокоментували свою ідею учасники команди Golden Seeds (Україна-Кенія).

Читайте також: Всесвітня продовольча програма ООН надасть фінансову підтримку закладам освіти Львівщини в організації гарячого харчування для дітей

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації