Відділ безпеки та контрою Департаменту міського господарства звернувся до керівників підприємств, установ, організацій, орендарів, приватних підприємців та мешканців приватних домоволодінь, шоб ті організували роботи з прибирання прилеглих територій від снігу.
Власники, балансоутримувачі, користувачі або особи, які утримують території, надані їм відповідно до вимог чинного законодавства у власність чи користування, зобов’язані забезпечувати зимове прибирання прилеглої території на відстані не менше 10 м від межі земельної ділянки або фасадів будинків:
– мати власний, необхідний для прибирання снігу і льоду, ручний інвентар, достатній запас матеріалу для посипання з метою своєчасного проведення протиожеледних заходів;
– прибирати сніг негайно (від початку снігопаду) для запобігання утворенню накату;
– негайно очищати дахи, карнизи та інші елементи будинків, споруд, будівель від снігу та бурульок із дотриманням застережних заходів щодо безпеки руху пішоходів; огороджувати небезпечні місця на тротуарах, переходах; вивозити сніг та бурульки, що зняті з дахів, карнизів та інших елементів будинків, споруд, будівель протягом доби.
Власники садиб малоповерхової забудови здійснюють очищення від снігу тротуару (в разі наявності) вздовж огорожі на проїжджу частину під механізоване прибирання, при цьому скидання снігу не повинно перешкоджати руху автомобілів.
Забороняється скидати сніг з тротуарів на проїзну частину вулиці після завершення робіт по її механізованому прибиранню.
Посадові особи підприємств, установ, організацій несуть відповідальність за невиконання заходів з благоустрою, а також за дії чи бездіяльність, що призвели до завдання шкоди майну та/або здоров’ю громадян, на власних та закріплених за підприємствами, установами, організаціями територіях відповідно до закону.
Осіб винних у порушенні правил благоустрою території населеного пункту буде притягнуто до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 152 КУпАП.
Пресслужба Дрогобицької міської ради
Залиште відповідь