Ключове за добу: в області двічі лунав сигнал тривоги через ворожу авіацію

Максим Козицький

За добу, що минула, на Львівщині два рази звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Двічі сирени сповіщали про повітряну тривогу – 25 лютого о 09:32 та о 15:57. В обидвох випадках була небезпека ракетного удару з МіГ-31к з території білорусі. Загроза не справдилась. На Львівщині спокійно», — зазначив очільник Львівщини.

Також він поінформував, що минулої доби евакуаційними потягами зі зон активних бойових дій на Львівщину приїхала ще 31 людина, а до Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 1445 осіб.

«На Стрийщині розпочали проєкт з підтримки дітей, які втратили батьків, батьки яких у полоні, зникли безвісти або важкопоранені. Перші 300 дітей напередодні отримали якісні речі. Цей проєкт реалізовують БФ «Фонд громад «РІДНЯ» спільно з Асоціацією «Медична та благодійна допомога Франція – Україна» (Aide Médicale&Caritative France – Ukraine) за підтримки компанії «СанАгро Україна». В межах ініціативи до 8 тисяч родин зі всієї України отримають дитячий одяг з Європи», — зазначив Максим Козицький.

Напередодні також Золочівська центральна районна лікарня отримала новий генератор потужністю 160 кВт та вартістю понад 1 мільйон гривень. Пристрій передала швейцарська благодійна організація Association DETI. В разі відключень електроенергії, він допоможе медзакладу працювати у звичному режимі.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації