Кілька вакансій, на які краще не надсилати відгук

З пошуком роботи в різний час стикається кожен, проте отримати гідне місце роботи виходить не завжди. При цьому ще на етапі відбору вакансій в мережі можна відразу зрозуміти, які пропозиції роботи навіть не варто розглядати. Ми підкажемо, на які моменти звернути увагу, щоб не витратити час даремно, інформує gazetapo.lviv.ua.

Опис вакансії занадто заплутаний

Дуже часто вакансія здається такою привабливою, що хочеться вже зараз бігти на співбесіду, адже роботодавець описує неймовірні переваги! Але почекайте, спочатку уточніть, чим конкретно вам доведеться займатися. Зазвичай, коли навіть під час телефонної розмови роботодавець не може конкретно описати коло ваших обов'язків, швидше за все, вам доведеться зіткнутися з неприємною реальністю — ви будете займатися тим, що на вас «повісять», причому це не завжди безпосередньо пов'язано з вашою кваліфікацією. І обуритися у вас теж не вийде — ви ж з самого початку не мали уявлення, чим вам доведеться займатися, про що вам тут же нагадають. Тому так важливо ще при першій розмові або під час листування з'ясувати всі основні моменти, які стосуються ваших прямих обов'язків на новому місці.

"Палаюча" вакансія

"Покваптеся! Вакансія скоро закривається, чекаємо тільки вас!" Пропозиції такого роду повинні насторожити. Часто такі пропозиції про роботу від однієї і тієї ж компанії з'являються регулярно, що говорить про низьку репутацію компанії і невідповідність обіцянок і реальності на робочому місці. Солідна компанія ніколи не стане підганяти потенційного співробітника, ретельно відбираючи претендентів, бо для них на першому місці завжди стоїть професіоналізм і особисті якості працівника, а не кількість людей, які будуть займати офіс.

Компанія пропонує неоплачуваний випробувальний термін

Напевно, одна з найпопулярніших ситуацій, коли потенційний роботодавець пропонує «отримати неоціненний досвід», якщо ви пропрацюєте кілька місяців абсолютно безкоштовно. Випробувальний термін потрібен для того, щоб співробітник і керівник придивилися один до одного і зрозуміли, наскільки обидві сторони влаштовує співпраця. При цьому багато керівників повідомляють новину про неоплачуваний термін тільки коли людина пройшла кілька етапів співбесід і їй вже важко відмовитися. І все ж варто подумати, чи є у вас можливість витратити кілька місяців, за які ви не отримаєте ні копійки.

Джерело