Кабмін встановив ціни на газ до серпня

Фото: dpa / picture alliance Вартість газу поки що не зростатиме

До кінця липня Нафтогаз продаватиме газ виробникам гарячої води по 7420 гривень за тисячу кубометрів.

Кабінет міністрів зобов’язав Нафтогаз продавати газ виробникам гарячої води по 7420 гривень за тисячу кубометрів. Про це йдеться в постанові уряду про Положення про покладання спеціальних зобов’язань на суб’єктів ринку газу.

«З 1 червня 2022 р. по 31 липня 2022 р. (включно) ТОВ Газопостачальна компанія Нафтогаз Трейдинг реалізує природний газ виробникам теплової енергії, у тому числі для об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, що управляють багатоквартирними будинками, необхідних для надання послуг із гарячого водопостачання, за ціною 7 420 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1 тис. кубометрів газу», — йдеться у повідомленні.

При цьому до ціни додається тариф на послуги з транспортування газу та коефіцієнт, що застосовується у разі замовлення потужності на добу вперед.

Раніше Нафтогаз спростував підвищення ціни на газ.

Повідомлялося, що Кабмін схвалив проект закону, який, серед іншого, передбачає запровадження мораторію на підвищення цін на газ та тарифів на теплову енергію.

В Офісі президента запевнили, що на час воєнного стану ціни на газ для населення мають залишитися без змін.

Джерело