Кабмін перерахував 337 млн грн на розвиток бізнесу у сфері переробки

Фото: Кабмин Кабмін перерахував чергову суму грантових коштів

За різними програмами проекту українці вже отримали від держави гранти на старт або розвиток бізнесу більш ніж на 600 млн грн.

Уряд перерахував кошти 54 переможцям грантової програми Новий рівень на розвиток бізнесу у сфері переробки на загальну суму 337 ​​млн ​​грн. Про це повідомила перший віце-прем’єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко, повідомили у Кабміні.

«Грантові програми єРобота — це потужний інструмент підтримки бізнесу, який ми задіяли задля активізації підприємництва та стимулювання створення нових робочих місць. На сьогодні 337 млн грн грантових коштів від держави отримали понад півсотні переробних підприємств. Розвиток переробки — наша стратегічна мета, ми інвестуємо в цей напрямок, щоб виробляти та експортувати більше готової продукції з більшою часткою доданої вартості. Підприємці, які отримали ці гранти, у процесі реалізації своїх проектів створять понад 1000 нових робочих місць», — наголосила Юлія Свириденко.

За її словами, зараз за різними програмами проекту українці вже отримали від держави гранти на старт або розвиток бізнесу більш ніж на 600 млн грн.

Джерело