Із вівторка парки Львова будуть обробляти від кліщів

Після акарицидної обробки парки не варто відвідувати протягом 72 годин

Упродовж цього тижня на території Львівської територіальної громади проводитимуть акарицидну обробку парків та зелених зон. Відтак, мешканців просять утриматись від їх відвідування, зокрема з тваринами, упродовж 72 годин із моменту обробки. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Графік обробки парків, лісопарків та зелених зон від кліщів:

10 травня

«Кортумова гора»; «700-річчя Львова»; «Замарстинівський»; Імені Івана Франка; «Під Голоском»; «Високий замок»; Регіональний ландшафтний парк «Знесіння»; Парк обмежений вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи, вул. Пилипа Орлика».

11 травня

Імені Папи Римського Івана-Павла ІІ; «Снопківський»; «Залізна Вода»; «Архангела Михаїла» (на вул. Стрийській); Стрийський парк.

12 травня

Зелена зона «Майорівка»; Лісопарк «Погулянка»; «Личаківський» (в. т. ч. Пагорб Слави); «Левандівський»; «Левандівське озеро»; Лісопарк «Білогорща»; На вул. Роксоляни; «Кольонія».

13 травня

«Піскові озера»; «Горіховий Гай»; «Скнилівський»; «Бондарівка»; Імені І. Виговського; Парк імені Б. Хмельницького (Брюховичі).

Так, парки та зелені зони оброблятимуть препаратом, що має спрямовану дію винятково на паразитів і не є шкідливим для людей та тварин. Однак управління екології та природних ресурсів рекомендує утриматись від відвідування парків (зокрема, від вигулу собак) упродовж 72 годин із моменту їх обробки.

В управлінні також додають, що обробку здійснюють засобом «Ципертрин», дотримуючись усіх вимог та за сприятливих погодних умов.

Джерело